IKT eszköz igénylés!

Tájékoztatni szeretnénk, hogy az RRF-1.2.1 azonosítószámú „Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók részére” című projekt következő körében az 5., 6. és 9. évfolyamos tanulókat igényelhetnek IKT eszközt. Ebben a kiosztási körben iskolánk 5.a, 6.a, 6.b, osztályos tanulóinak  szülői igényelhetnek notebook eszközt. Ezeknek az évfolyamoknak tervezetten 2024 tavaszán kerülnek kiszállításra az eszközök.

Jelenleg az eszközbeszerzésének előkészítése történik, amelynek keretében már elérhető a regisztrációs felület a szülők, törvényes képviselők számára.

Amennyiben részt kívánnak venni a projektben, lépjen be a szülői Kréta Rendszerben 2023. november 30ig és regisztráljon a projektre. Bővebb információk a Kréta felületen érkezett rendszerüzenetben találhatók!