Miniszteri elismerő oklevél iskolánk igazgatójának

Kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréséül, nemzeti ünnepünk, Október 23-a alkalmából, Pintér Sándor belügyminiszter, miniszteri elismerő oklevélben részesítette iskolánk igazgatóját Polónyi Lászlót.

Ezúton is gratulálunk Neki és további sikereket kívánunk!

Polónyi László gondolatai az eseménnyel kapcsolatban:

„A mai napon nagy meglepetés és boldogság ért. Miniszteri elismerésben részesültem közel 30 éves pedagógiai munkám elismeréséül. Nehéz leírni szavakkal, hogy most mit érzek. Soha sem vágytam kitüntetésekre, nagy díjakra. Mindig elég volt, ha láttam, hogy a munkámmal örömöt, elégedettséget, maradandód alkotok. Elég volt ránézni a csillogó szemű gyerekekre egy egy sportrendezvény, tábor, ünnepség vagy éppen egy jól sikerült órán. Elég volt, ha láttam a kollégákon az elégedettséget az elismerést. Köszönöm mindenkinek, aki ezalatt a közel 30 év alatt mellettem állt, segítette munkámat, velem volt és van ezen az úton, melyen nem állunk meg, hisz még sok a teendő és bízom benne, hogy továbbra is számíthatok rájuk. Köszönöm”