Március 31. – Kulturális délután

Régi időket idézett a ma délután. Iskolánkban sok éven át hagyomány volt a kulturális gála, ahol tanulóink megmutathatták tehetségüket ének, vers, dráma és tánc kategóriában. Úgy gondolom, jó volt ma diáknak, szülőnek, pedagógusnak lenni. A hetek óta tartó munka beérett, minden a helyén volt, fantasztikus produkciókat láthattunk. Köszönjük iskolánk minden egyes dolgozójának, hogy létrejött ez a program! Hálásak vagyunk a művelődési ház dolgozóinak, akik mindenben segítettek minket.

Nagy öröm volt számunkra, hogy az óvoda, az Idősek Klubja, az Anyuka Mazsorett Csoport, Kardos Attila és Kozák Alexandra néptáncosok is elfogadták meghívásunkat.

Köszönjük a Szülői Szervezet tagjainak, hogy lebonyolították a beléptetést. Egyúttal tájékoztatjuk Önöket, hogy a befolyt bevételből természetesen iskolánk tanulóit támogatják. Köszönjük, ha Ön is hozzájárult azzal, hogy megvásárolta a belépőt!

Hamarosan videókat is közzéteszünk! ❤