Március 30-án sportolt az alsó tagozat.

Szinte minden alsó tagozatos gyermek sportolással töltötte a mai délutánt.

1-2. osztályos tanulóinknak sorversenyt szerveztünk. Ennek a korosztálynak is tartottunk már ősszel egy fordulót. Néhány hónap telt el, mégis rengeteget fejlődött a gyerekek mozgása. Ebben a korban ez látványosabb, mint a későbbiekben. Izgalmas pillanatok, szurkolás, tettvágy, futás, ügyesség, kitartás jellemezte a ma délutánt.

Szép volt kicsik! Büszkék vagyunk rátok! ❤

3-4. osztályos tanulóink tűzharc házibajnokságon vettek részt. Ebben a tanévben már szerveztünk egy fordulót, ami nagyon sikeres volt. Emellett diákjaink rutinosabban is versenyeztek, mint legutóbb, így igazán izgalmas csatákat láthattunk. A párharc annyira kiélezett volt, hogy a végső sorrend az utolsó mérkőzésen, hatalmas küzdelemben dőlt el. Így az alábbi sorrend alakult ki:

  1. Tarka csapat 2. Neon csapat 3. Narancs csapat 4. Zöld csapat

Gratulálunk minden versenyzőnek!