Rendvédelmi nap

Nagyszabású rendezvénynek adott otthont ma az iskola. Tanulóinkat 6 állomáson izgalmasabbnál izgalmasabb programok várták. Kipróbálhattuk az íjászatot, megismerkedtünk a karikás ostorral. A katonaság akadálypályája kicsiket és nagyokat is megizzasztott, fegyverbemutatójuk pedig mindenkit lenyűgözött. A toborzó állomáson feltehettük kérdéseinket is. Jónéhányan álcafestéssel tértek haza. A rendőrség izgalmas játékokat hozott, de legjobban a részeg szemüveg tetszett a gyerekeknek. A kicsik még a rendőrautóba is beülhettek, és nekik külön öröm volt, hogy a szirénát is kipróbálhatták. (Nekünk már kevésbé. 😃 ) A Humán Szolgáltató Központ jóvoltából érzékenyítő foglalkozáson is részt vettünk, ahol a vakok és gyengénlátók világával ismerkedtünk. Mit nevezünk katasztrófának? Milyen gólyalábon és sítalpon járni? Aki ma ott volt az iskolában, ezt is megtudhatta.