Mazsorett verseny

Iskolánkban majdnem 30 éves hagyománya van a mazsorettnek. A világjárvány időszakában megcsappant a létszám és megszűntek a fellépési lehetőségek is. Az idei évben azonban új lendületet vett csoportunk, lelkesen dolgoznak kis- és nagylányok Máthé Laura mazsorett oktató vezetésével.

Szombaton a X. Szolnok Open Mazsorett Versenyen vettek részt, ahol minden csoportunk megmérettetett. Senior+ kategóriában felnőtt, mazsorettes anyukákból, dolgozóinkból, volt mazsorettesekből álló csoportunk is indult, akik fantasztikus hangulatot teremtettek a csarnokban. Íme az eredmények:

Ovis csoport: 1.hely

1-2.osztály: 1.hely

3-4.osztály: 3.hely

5-8.osztály: 2.hely

Anyu mazsi: 1.hely

Miniformáció: 3.hely

Szabó Zsófia pom solo: 1.hely

Novák Bianka pom solo: 2.hely

Polónyi Fanni pom solo: 2.hely

Békési Veronika Trad bot solo: 3.hely

Jánosi Edina bot solo: 1.hely

Gratulálunk mindenkinek! További jó munkát és sok sikert kívánunk!