Iskolai sport

Mazsorett Verseny

Közép-magyarországi Mazsorett Verseny

2015. május 30-án mazsorett csoportunk Gyálon versenyzett. A Közép-magyarországi Mazsorett Versenyen 10 település kb. 300 versenyzője vett részt.

Mi 10 csapattal indultunk, ebből 8 dobogós helyen végzett!!!!!!!

Szólistáink is eredményesen szerepeltek.

Eredmények:

Mini bot team (Tarzan)- 1. hely
Mini pom team (Captain Hook) - 2. hely

Cadet bot team (tengerész) - 6. hely
Cadet mix team (Mickey&Minnie) - 2. hely

Junior bot miniform. (Superhero) - 2. hely
Junior bot team - 4. hely
Junior mix team - 2. hely

Senior bot miniform. - 1. hely
Senior mix miniform. - 2. hely
Senior flag miniform. - 3. hely

DiákOlimpia

DiákOlimpia megyei döntőt rendeztünk iskolánkban.

idelye: 2015.05.28.

Csapatok:

• Zagyvarékas - Karcag

A döntő mindkét mérkőzését Karcag csapata nyerte, így ők jutottak az országos döntőbe.

Bozsik grassroots

Bozsik egyesületi és intézményi program tavaszi grassroots-fesztivál

idelye: 2015. 05. 22.
helyszín: Zagyvarékas sportpálya

Bozsik tavaszi forduló

Bozsik egyesületi és intézményi program Zagyvarékas körzet mérkőzések

tavaszi forduló

időpont: 2015. május 18.

Iskolai sport (leány foci)

Iskolánk felsős leányfoci csapatát két iskolai bajnokságba is beneveztük. Mindkét fronton történtek a napokban események. A diákolimpiai selejtezőkre Jászberényben került sor. Nem voltak nagy terveink az indulásnál. Már egy győztes mérkőzésnek is nagyon örültem volna ebben az erős mezőnyben. Nos, a lányok nem így gondolták. Már az első mérkőzésen teljesítették a „tervet”, hiszen gólzáporos mérkőzésen legyőztük Jászberény csapatát (5-3).

10. Damjanich kupa 2015

2015. április 30.

10. alkalommal került kiírásra iskolánk legnagyobb sportversenye a Damjanich Kupa. Mint minden évben, most is IV. korcsoport csapatait láttuk vendégül. A helyszíni sorsolás után a következő két csoport alakult ki:

A” csoport: Zagyvarékas I., Jászkisér, Nyárlőrinc, Szászberek

B” csoport: Újszász, Jászboldogháza, Jászapáti, Zagyvarékas II.

A csoportmeccsek után az első csapatunk a dobogóért a második pedig az 5-8. helyért játszhatott. Végül a Zagyvarékas I. csapatunk a harmadik helyen végzett.

Zagyvarékasi különdíjasok: Keő József és Polónyi Csaba

Bozsik körzet mérkőzések

Bozsik egyesületi és intézményi program Zagyvarékas körzet mérkőzések

0. korcsoport  I. korcsoport  II. korcsoport  III-IV. korcsoport

Vörösmarty Kupa 2014 Lányok

Vörösmarty Kupa Lányok

Az idei évben először – a Vörösmarty-kupa 23 éves történetében – leány csapatok is részt vehettek a tornán, Újszászon. Négy leány csapat küzdelméből a második helyen végeztünk a házigazda Újszász mögött , megelőzve a Heves megyei Pély és a Pest megyei Tápiógyörgye csapatát.

Külön öröm volt számunkra, hogy a gólkirálynői címet Rácz Boglárka, iskolánk 8. osztályos tanulója nyerte 7 rúgott góllal!

Vörösmarty Kupa 2014

Vörösmarty Kupa
Újszász

2014. december 13-án, 23. alkalommal rendezték meg Újszászon a nagy hagyományokkal bíró Vörösmarty kupát. Két négyes csoport volt, mi az "A" csoportba kerültünk Nyárlőrinc, Túrkeve és a házigazda Újszász I.-es csapatával. A torna nyitómérkőzését Nyárlőrinc ellen játszottuk. Nagyon jó, de szoros meccset játszva 2-1-re megnyertük a mérkőzést. Ezután következett a második megméretettésünk, ott egy gyors gólnak köszönhetően értékes győzelmet arattunk Túrkeve csapata ellen. Az utolsó csoportmérkőzésen pedig Újszász csapatát vertük meg 3-2-re. Így csoportelsőként maximális, 9 ponttal kerültünk az elődöntőbe.

Mikulás Kupa

MIKULÁS  KUPA

( Zagyvarékas, 2014.)

Rendhagyó kupának volt helyszíne iskolánk tornaterme december 6-án. A kőteleki óvodás gyermekeket láttuk vendégül egy barátságos foci fesztiválra. A két óvodából összesen öt csapat volt, hatodik csapatként pedig egy első osztályosokból álló leány csapat.

A torna díszvendége Tóth Bence, a Szolnoki MÁV FC jelenlegi játékosa volt, aki maga is ebből a tornateremből „indult” anno. Igazgató Úr megnyitója után ő maga vezette a mérkőzéseket.