Az iskolai beiratkozáshoz szükséges tudnivalók

Mind a két szülő jöjjön a beiratkozásra, ha együttesen gyakorolják a szülői felügyeleti jogot a gyermek fölött!!!

Ha csak az egyik szülő gyakorolja a felügyeleti jogot, akkor ezt hivatalos irattal igazolni kell! (gyámhatóság, bírósági végzés)

A beiratkozásra hozni kell!

• a gyermek születési anyakönyvi kivonatát, és a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót
  • a gyermek lakcímkártyáját, TAJ-kártyája
  • szülők személyazonosítására alkalmas azonosítót
  • szülők lakcímkártyáját
  • óvodai szakvéleményt

Beiratkozás ideje:

1. április 11. (csütörtök) 8.00-19.00 óra között
  2. április 12. (péntek) 8.00-19.00 óra között

Helye: Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola Alkotmány út 20, igazgatói iroda

A szülő 2019 áprilisától már választhatja a gyermek általános iskolai beiratkozásakor az online ügyintézés lehetőségét is, amely során az adatokat a KRÉTA rendszer felületén, vagy ahttps://eugyintezes.e-kreta.hu weboldalon történő regisztráció után otthonról is kitöltheti.